• Dodatkowe, nieodpłatne zajęcia z języka angielskiego

•     Wójt Gminy Policzna zaprasza na nieodpłatne zajęcia z języka angielskiego od października 2021 r.

-zajęcia będą się odbywać w Świetlicy Gminnej w Policznie,

-w zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie klas 0-VIII Zespołu Placówek Oświatowych Policzna oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnolesie,

-aby zapisać się na zajęcia wystarczy wypełnić deklarację uczestnictwa w zajęciach i przekazać wychowawcy klasy.

• Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

•     Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnolesie odbędzie się 1 września    2021 r. o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej. Uwzględniając zalecenia MEN, MZ i GIS prosimy o stosowanie środków ochronnych (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe, dystans między osobami minimum 1,5m).      W trosce o bezpieczeństwo uczniów, rodziców i pracowników szkoły prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum obecności rodziców uczniów kl. II – VIII podczas uroczystości.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną w kraju zachęcamy do indywidualnego uczestnictwa we Mszy Świętej 1 września 2021 r. w Kościele p.w. Jana Chrzciciela w Czarnolesie o godzinie 8:00. Zagwarantowany jest dowóz i odwóz uczniów. Szczegóły rozkładu jazdy autobusów zostaną opublikowane w kolejnym komunikacie.

Przedszkole

Dnia 1 września 2021 r. na spotkanie z wychowawcami zapraszamy wyłącznie rodziców dzieci przedszkolnych. Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi rozpoczynamy                 2 września.

Przedszkolaki i uczniowie wchodzą do przedszkola i szkoły według następujących zasad:

1. Wejście główne do przedszkola (od ulicy) – Biedronki (3- latki, 4-latki), Motylki (4- latki, 5-latki);
            2. Wejście nr 1a – Pszczółki (5-latki, 6-latki);
            3. Wejście nr 1 – klasa I i II;
            4. Wejście nr 2 – III, IV, V;
            5. Wejście nr 3 – VI, VII, VIII.

Dorota Maciejczyk

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnolesie