• Zmiana planu lekcji

• Informujemy że od dnia 26 kwietnia (poniedziałek) ulega zmianie plan lekcji w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnolesie. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami opublikowanymi w zakładce Plan lekcji na stronie głównej.

• Drodzy Rodzice!

•     Od poniedziałku 26.04.2021r. uczniowie klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Czarnolesie funkcjonować będą w trybie hybrydowym.

Zorganizowana zostanie opieka świetlicowa dla dzieci, których rodzice są do tego uprawnieni - przynajmniej jeden z rodziców jest zatrudniony w podmiocie leczniczym lub świadczy usługi na rzecz przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się pandemii.

Uczniowie z pozostałych klas mają zajęcia na dotychczasowych zasadach.

Uczniowie uczęszczać będą do szkoły według harmonogramu:

Harmonogram nauczania w szkole:

Poniedziałek         kl. I

Wtorek                 kl. I

Środa                   kl. II

Czwartek              kl. II

Piątek                   kl. III

W pozostałe dni nauka w klasach I – III będzie odbywać się zdalnie.

Harmonogram nauczania zdalnego

Poniedziałek       kl. II  i  kl. III

Wtorek               kl. II  i  kl. III

Środa                 kl. I  i  kl. III

Czwartek            kl. I  i  kl. III

Piątek                 kl. I  i  kl. II

Posiłki

W dni nauki stacjonarnej uczniowie zapisani na obiady mogą z nich korzystać w szkolnej stołówce. Dni nauki zdalnej zostaną automatycznie odpisane (zmniejszenie kwoty do zapłaty nastąpi w miesiącu kolejnym – maju), nie ma potrzeby zgłaszania nieobecności dzieci w dni nauki zdalnej. Jeśli uczeń korzystający z posiłków będzie nieobecny w dniu nauki stacjonarnej prosimy o zgłoszenie nieobecności.

Dowozy

Dowozy dzieci do szkoły odbywać się będą zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

Świetlica

W dni nauki stacjonarnej uczniowie zapisani do świetlicy mogą korzystać z zajęć świetlicowych.

Dorota Maciejczyk

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Czarnolesie

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

•    Od 19 kwietnia Przedszkole Samorządowe w Czarnolesie wraca do pracy stacjonarnej.

Uczniowie klas I – VIII szkoły podstawowej  do 25 kwietnia kontynuują kształcenie zdalne.

• INFORMACJA

• Do 16 kwietnia br. przedszkola i żłobki pozostają zamknięte. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki m.in. nad dziećmi pracowników służb medycznych i służb porządkowych.

Również do 16 kwietnia przedłużone zostało nauczanie zdalne dla uczniów wszystkich szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Informacja ze strony Kuratorium Oświaty w Warszawie.

• KONKURS PLASTYCZNY

• BEZPIECZNIE NA WSI MAMY - OD 30 LAT Z KRUS WYPADKOM ZAPOBIEGAMY.

Do etapu powiatowego zakwalifikowały sie prace następujących uczniów:

Wiktoria Woźniak kl. II

Jan Szafrański kl. VI

Katarzyna Jędra kl.VII

Julia Gryka kl. VII

Bartosz Wrochna kl.VII

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!