• Nowy plan lekcji od 1 lutego 2021r.

• Od 1 lutego obowiązuje w szkole zmodyfikowany plan lekcji na II półrocze roku szkolnego 2020/2021. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Nowy plan lekji dostępny jest w zakładce PLAN LEKCJI

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

• Szanowni Rodzice dzieci z grup  przedszkolnych  ,,Biedronki” i ,,Motylki”

Informuję, że po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zwoleniu oraz na podstawie zgody Wójta Gminy Policzna

zawiesza się prowadzenie zajęć stacjonarnych w grupach przedszkolnych ,,Biedronki” oraz ,,Motylki” od dnia 27.01.2021 r. (środa)  do dnia 01.02.2021 r. (poniedziałek) włącznie, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, która może zagrażać zdrowiu dzieci,

w związku z potwierdzeniem zakażenia wirusem COVID-19 u osoby, z którą dzieci miały kontakt w przedszkolu.

W okresie zawieszenia zajęć realizowane będzie nauczanie zdalne.

Propozycje materiałów dydaktyczno-wychowawczych do wykorzystania przez zainteresowanych rodziców w domu zostaną zamieszczone na szkolnej stronie internetowej www.czarnolas.eu w zakładce PRZEDSZKOLE, podstrona NAUCZANIE ZDALNE  od 27.01.2021r. do 01.02.2021r.

Dorota Maciejczyk

dyrektor ZSzP w Czarnolesie

• Program: "Reaguj i wspieraj. Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość"

•   Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Kuratorium Oświatyw Warszawie we współpracy z NASK Państwowym Instytutem Badawczym, Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim, Komendą Stołeczną Policji, Urzędem Ochrony Danych Osobowych, Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli rozpoczyna realizację programu:

Poniżej zamieszczamy terminarz webinarów kierowanych do Rodziców (czas trwania ok. 40 min.):

1. Potrzeby psychiczne, społeczne i emocjonalne dzieci i młodzieży w okresie pandemii.

21.01.2021r. godz.18.00

2. Sposoby wspomagania dzieci w nauce. Czas na naukę i relaks. Atrakcyjne narzędzia i materiały online.   11.02.2021r. godz.18.00

3. Młodzi użytkownicy internetu –wyzwania, bezpieczeństwo, ochrona wizerunku w sieci. Co wiemy,        o   czym nie wiemy, a czego się nie domyślamy czyli jak towarzyszyć dziecku w cyfrowym świecie?      25.02.2021r. godz.18.00

Pierwszy webinar adresowany do Rodziców będzie dostępny pod adresem: https://youtu.be/ohhXySQM4g8

Serdecznie zapraszamy.

Dorota Mciejczyk

Dyrektor ZSZP Czarnolas

• INFORMACJA O PLANOWEJ DZIAŁALNOŚCI PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W ZWOLENIU

•       W związku z kwarantanną narodową przekazuję informację (załącznik do pisma) o działaniach podjętych przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Zwoleniu w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży form wsparcia w okresie ferii zimowych.

Zachęcam do odwiedzania strony www.pppzwolen.pl

KONTAKT:

telefon: 48676 26 13 w godzinach;